V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych ODWOŁANA

Szanowni Państwo,

W związku z rozwojem zagrożenia związanego z koronawirusem SARS-CoV-2, mając na uwadze zalecenia Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego o ograniczenie do niezbędnego minimum imprez organizowanych przez poszczególne jednostki UKW, opierające się na wytycznych Premiera RP, Ministra Zdrowia, GIS oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego,
z przykrością zawiadamiamy o odwołaniu V Ogólnopolskiej Olimpiady o Żegludze i Drogach Wodnych.

Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć dynamiki i kierunku rozwoju sytuacji, mając na względzie zdrowie uczestników oraz kwestie organizacyjne, decydujemy się na takie kroki.
Jednocześnie pragniemy poinformować, iż wydarzenie które mamy przyjemność organizować od kilku lat, jest dla nas niezwykle ważne. Dlatego też podejmiemy starania aby Olimpiada odbyła się w najbliższym z możliwych terminów.