Prof. Habel i dr Schoeneich odznaczeni przez SITK RP

19 stycznia 2024 r. na Uroczystym Zebraniu Członków Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział Bydgoszcz dr hab. Michał Habel, prof. uczelni wygłosił prelekcję „Wykorzystanie wód Wisły do nawodnień rolniczych na Kujawach” przybliżając uczestnikom spotkania projekt Woda dla Kujaw – Żywność dla Polski, którego jest jednym ze współautorów.

Zebranie było nie tylko okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także do uhonorowania przez Zarząd Oddziału tych, którzy aktywnie działają na rzecz SITK RP.  Wśród odznaczonych znaleźli się dwaj pracownicy KRDW, dr hab. Michał Habel prof. uczelni oraz dr inż. Marta Schoeneich (Prezes Koła SITK przy KRDW) otrzymali Srebrne Odznaki Honorowe.

Gratulujemy!